Hakkımızda

Türkiye Ayakkabı üretim sektörünün önemli markalarından biri olan Tuğ-Tu Ayakkabı 2002 yılında sektörün her aşamasında çalışmış, en tecrübeli ustalarından Hüseyin Yardımcı tarafından kurulmuş, ileri görüşlü vizyonu ile hızla büyük firmalar arasındaki yerini almıştır.

Ayakkabı üretimine Merter-Keresteciler Sitesinde başlayan Tuğ-Tu Ayakkabı zamanla büyüyen bir marka haline gelmiş, yurt içi ve yurt dışı pazarında önemli bir yer kazanmıştır.

Tuğ-Tu Ayakkabı kalite anlayışı, özgün ve modern tasarımlarıyla hızlı bir ivmede büyümektedir.

İnsan sağlığı Tuğ-Tu Ayakkabının en önem verdiği noktalardan biri olup üretimde kullanılan malzemeler özenle seçilmektedir. %100 deri sloganıyla yola çıkan firma modellerinin şıklığıyla da adından fazlasıyla söz ettirmektedir.

Stilistliğini Hüseyin Yardımcı’nın yaptığı koleksiyonlar; şıklığı, rahatlığı ve değişen moda getirilerini süzgeçten geçirip hazırlanarak her sezon müşterilerini memnun bırakmaktadır.

Müşteri memnuniyeti, dürüst çalışma anlayışı, güvenirlilik, sağlıklı ve kaliteli koleksiyon üretmek Tuğ-Tu Ayakkabının taviz vermediği çalışma anlayışıdır.

Tuğ-Tu Ayakkabı ileri üretim teknolojisi ve tasarım gücü ile kendisini sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir. Sürekli değişmekte olan ayakkabı dünyasında deriye hayat veren özgün tasarımlarıyla şık ve kaliteli ayakkabılarıyla adını her geçen gün daha çok duyurmuştur.

Hızla büyümekte olan Tuğ-Tu Ayakkabı dünya piyasasındaki yerini daha büyük ve sağlam hale getirmeyi amaçlamaktadır.