2016 Ayakkabı Modası

2016 Ayakkabı Modası

Kategori : Ayakkabı Modası

2016 Ayakkabı Tarzları

Modanın en çok değişen parçası kuşkusuz ki ayakkabılardır. Kadınların asla vazgeçemediği ve tutkunu olduğu ayakkabılar sezon başı değişime uğruyor. Kadınların hızla tükettiği ayakkabı modası nedeni ile modeller çok kısa zamanda eskiyor ve her daim yenilikçi bir tarzın ortaya çıkması gerekiyor. İşte bu nedenle 2016 ayakkabı modelleri de oldukça değişiklik gösteren modelleri bir arada topluyor. Artık ayakkabılarda farklılıklar arıyorsanız çok uzağa gitmenize gerek kalmayacak. Sadece defilelerde,podyumlarda ve moda dergilerinde değil mağazalarda da bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilmek mümkün hale geliyor.
 

 

Uzun Bağcıklı Çizmeler ile Göz Kamaştırın

Bu seneye damgasını vuran uzun çizmeler, çapraz ipler ile bütünleşiyor. Diz altına kadar gelen veya diz sınırını da geçen bu çizmeler ile gözleri üzerinizde toplayın. Özellikle de siyah ve deri olan çizmelerin tercih edilmesi ile daha asil bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır.2016 çizme modelleri arasında en gözde olan önü açık ve bağcıklı olan bu modeller şuanda satış rekorları kırıyor. Özellikle de dünya starlarının tercih ettiği bu çizmeler ile sizler de şıklık yarışından geri kalmayın. Sivri burun ve ince topuklu olan bu modellerin üzerine kısa etek veya şort giyebilmek de mümkün.

 

 

Dantel ile Ayakkabıda Şıklık Sağlayın

Her daim asil ve masum bir görünüm sağlayan danteller 2016 bot modellerinde kendisini göstermeye başladı. Fakat bu botlar isminden anlaşıldığı gibi kışın giyilen botlardan değil. Daha çok ilkbahar, yaz ve sonbahar dönemlerinde kullanılabilecek olan bu botlar çok sevimli bir tarza sahip. Özellikle de kısa ve salaş elbiselerin altında oldukça hoş duran bu botlar ile sizler de oldukça duru bir şıklığa kavuşabilirsiniz. Botların kattığı hava ile her ortamda şıklık yakalayabilirsiniz. Renk renk, model model dantel botlar ile sizler de farklılığınızı konuşturun. Serin tutan ve şıklık abidesi olan bu botlar ile göz kamaştıracaksınız.Maskülen Ayakkabı ile Farklı Olduğunuzu Gösterin

 

 

Günümüzde hem modern hem de şık olan modellerden başta gelen maskülen ayakkabı modelleri ile sizler de şıklığınızı gösterin. Bayanların erkeksi olarak giyindikleri stil olan maskülen giyimde en çok tercih edilen ayakkabı stilleri ise bağcıklı ve siyah olan modeller olarak ön plana çıkmaktadır. 2016 maskülen ayakkabı modelleri ile sizler de şıklığınızı gösterebilir ve farklılığınızı kanıtlayabilirsiniz. Son dönemde her yerde karşınıza çıkacak olan bu modeller ile sizler de kombinlerinizi farklılaştırabilirsiniz. Çevrenizde bu akımı oldukça destekleyen bayanların olduğunu görebileceksiniz. Fakat farklı yorumlar ve kombinler katarak farklılıklara merhaba diyebilmek de mümkün. Kimi bayanlar maskülen ayakkabıları kumaş pantolon ile yorumlarken kimileri ise etekle kombinleme taraftarıdır. Eğer siz de şık ve farklı olmak istiyorsanız kendi modanızı ve stilinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Bu sayede hem diğerlerinden farklı hem de tarz olabileceksiniz.

 

Kaynak:Sayende Kadın Blogu

Yorumlar


Yorum Yap